NAJNOWSZE WYDARZENIA W CKZIU

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy


Uczniowie Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru zaprezentowali kolekcję „Szarm & Szyk” podczas tegorocznego Święta Szkoły

12 czerwca 2019 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu Grota- Roweckiego 64, w ramach corocznego Święta Szkoły, uczniowie Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz Branżowej Szkole I Stopnia przedstawili w formie pokazu mody prezentację artystyczną pt. „Szarm & Szyk”.

Czytaj ›


DZIEŃ SPORTU I WIELKIE GRILLOWANIE

Wielkie Grillowanie to tradycja towarzyszącą obchodom Dnia Dziecka w CKZiU Grota- Roweckiego 64 w Sosnowcu. Uczniowie świętowali ten beztroski czas pod okiem prowadzących imprezę nauczycieli.

Czytaj ›


KURSY DLA MŁODZIEŻY W NOWYCH PRACOWNIACH CKZIU

Rozwój kompetencji to jedna z najlepszych inwestycji, gdyż podnosi naszą wartość na rynku pracy i atrakcyjność dla pracodawcy. Taką właśnie możliwość dają kursy dla młodzieży w nowych pracowniach zawodowych, przygotowanych i urządzonych zgodnie z najwyższymi standardami i wymaganiami, w ramach projektu „EDUKACJA KROKIEM DO SUKCESU ZAWODOWEGO”.

Czytaj ›


Wojewódzki Konkurs Fryzur i Makijażu „Słońce i deszcz”

30 maja 2019 roku odbył się VI Wojewódzki Konkurs Fryzur i Makijażu -„Słońce i deszcz”, zorganizowany przez Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Grota Roweckiego 64.

Czytaj ›


WYSTAWA PT. W ŚWIECIE LALEK W SOSNOWIECKIEJ GALERII ŁADNIEJ

30 maja br. w Galerii Ładniej miała miejsce niecodzienna wystawa. Z okazji Dnia Dziecka pani Magdalena Terlecka, zaprzyjaźniona z Galerią Ładniej mieszkanka Sosnowca, pasjonatka, kolekcjonerka lalek, udostępniła zwiedzającym swoje bogate zbiory.

Czytaj ›


RUSZYŁA NOWOCZESNA BAZA DYDAKTYCZNA W CKZIU GROTA-ROWECKIEGO 64 

14 maja 2019 roku nastąpiła uroczysta inauguracja nowej bazy dydaktycznej CKZiU Grota-Roweckiego 64, która uległa przeobrażeniu i modernizacji... 

Gastronomik › Ekonomik ›

WYBIERZ PROJEKT


         

SZKOŁA POLICEALNA


Szkoła Policealna nr 7 jest placówką publiczną z piętnastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby rynku i oferujemy naukę na najwyższym poziomie
Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura.
Po ukończeniu szkoły absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej na druku ministerialnym.
Ponadto po zdaniu kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Natomiast po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


Od września 2012 roku do systemu edukacji zawodowej dołączyła nowa forma kształcenia – KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY. Zawody zostały podzielone na kwalifikacje. Każdy zawód ma określoną liczbę kwalifikacji. Zdobycie wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód oraz poświadczenie posiadania wykształcenia średniego pozwala uzyskać TYTUŁ TECHNIKA.
Jesteś osobą bezrobotną? Nie posiadasz zawodu? Marzysz o przekwalifikowaniu się? Chcesz zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje? Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Z nami to możliwe!
BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ KROK PO KROKU!

CZYTAJ W CKZIU


Od 3 pażdziernika 2016 roku rozpoczęła się realizacja projektu, który w założeniu ma uaktywnić czytelniczo uczniów naszego Centrum. Projekt został opracowany i zgłoszony we wniosku do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ten program, rozpisany na lata 2016-2020, przewiduje dotację na zakup nowych książek do bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Oczywiście, pod warunkiem, że złożony wniosek przejdzie weryfikację i zostanie zaakceptowany przez komisję wojewódzką. W naszym Centrum zaczęliśmy od działań w klasach pierwszych i maturalnych.

JAK ZAWÓD TO MY

NABÓR 2017

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych ruszyła.
Gimnazjalisto, jeśli liczy się dla Ciebie miła atmosfera, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz zdobycie zawodu dającego ogromne perspektywy zawodowe - zapraszamy do nas!

Zapoznaj się ...

GALERIA ŁADNIEJ

ZAWODOWIEC ROKU 2017

Zaszczytne miano „ZAWODOWCA ROKU” od lat mobilizuje uczniów do większego zaangażowania, zainteresowania jak najlepszym opanowaniem zagadnień zawodowych i przede wszystkim podnosi rangę kształcenia w danym zawodzie.

Zobacz

Jedno Centrum - Tak wiele możliwości

DORADZTWO ZAWODOWE - Planuj z nami swoją karierę

PARTNERZY

 

 
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .