DZIEŃ ERASMUSA

erasmusW ramach corocznego dnia Erasmusa w naszej szkole przyszli uczestnicy projektów unijnych mieli okazję dowiedzieć się jak wyglądają praktyki zagraniczne, w jakich przedsiębiorstwach pracowali uczniowie, którzy wyjechali w maju 2018 roku na staż zagraniczny do Hiszpanii. Młodzież, która jest bogatsza o doświadczenia międzynarodowe związane z mobilnością przedstawiła w postaci prezentacji multimedialnej cały swój pobyt, miejsce zamieszkania, okolicę pobytu, zakłady pracy oraz program kulturalny, dzięki któremu zobaczyli wiele ciekawych zabytkowych miejsc. Uczniowie klas trzecich, którzy aplikują do kolejnego wyjazdu zakochali się w propozycjach oferowanych przez Program Erasmus plus. Trzymamy za nich kciuki podczas rekrutacji.