Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczennicy Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru

12 grudnia 2018 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Plater w Sosnowcu najzdolniejsi uczniowie z naszego regionu otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów. W tym zaszczytnym gronie znalazła się Julia Filipiak uczennica III klasy Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru.
Stypendium jest indywidualnym wyróżnieniem dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy w roku szkolnym 2017/2018 uzyskali najwyższą średnią w szkole, promocję z wyróżnieniem, a także mają szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.
Gratulujemy Julii ogromnego wyróżnienia i zachęcamy wszystkich do nauki, bo warto! Na najlepszych czekają nie tylko uznanie i podziw, ale także wymierne korzyści pieniężne.