Michał Szwaja - absolwent kierunku Technik Usług Fryzjerskich

Edukację w Zespole Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru zacząłem w 2006 roku. W trakcie edukacji czynnie uczestniczyłem w konkursach i mistrzostwach, podczas których zdobywałem liczne zwycięstwa oraz wyróżnienia. Kolejnym etapem mojej zawodowej kariery była Warszawa, gdzie pod bacznym okiem Leszka Czajki szlifowałem warsztat. Systematycznie biorę udział w seminariach i szkoleniach, podczas których podnoszę swoje umiejętności. Współpracowałem przy tworzeniu okładek czasopism i produkcji filmowych. Stylizowałem fryzury do sesji zdjęciowych oraz pokazów mody.

Brałem udział przy produkcji pokazu: Dior, Chanel, Batycki, Tom Ford, Aldo, Baldinini dla telewizji Polsat Cafe. Uczestniczyłem również w dużych projektach telewizyjnych, realizowanych „na żywo" dla TVN, TVP2, POLSAT, Polsat Cafe. Pracowałem z Anetą Kręglicką, Małgorzatą Foremniak, Dorotą Wellman, Niną Terentiew, Krystyną Czubówną, Danutą Stenką, Renii Jusis, Hanną Lis, Joanną Przetakiewicz, Agnieszką Maciąg, Maciejem Zakościelnym oraz z wieloma innymi postaciami polskiego showbiznesu.

Od dwóch lat prowadzę własne Atelier Fryzjerskie. To nie jest salon fryzjerski, to prawdziwe spa dla włosów. Przy delikatnej muzyce, relaksujących olejkach eterycznych i luksusowym wnętrzu, łatwo sprawić sobie krótką chwilę zapomnienia.  Sam zaprojektowałem całe wnętrze, aż po najdrobniejsze detale. To miejsce stworzone po to, by sprawić sobie prawdziwą przyjemność.  Serdecznie zapraszam. Dodam, że podstawy swojej wiedzy zawodowej zdobywałem w Zespole Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru. Szkołę te serdecznie polecam.

Michał Szwaja

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .