Paweł Jachym - absolwent kierunku Technik Ekonomista

W 2000 roku ukończyłem - wtedy jeszcze - Liceum Ekonomicznym nr 1 w Sosnowcu, następnie kontynuowałem naukę w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach. W trakcie studiów pracowałem w różnych firmach na stanowiskach ściśle związanych z kierunkiem ekonomicznym. W roku 2005 założyłem własną firmę - Górnośląską Agencję Finansową. Firma ma siedzibę w Sosnowcu i zajmuje się kompleksowym doradztwem finansowym.

Moja firma oferuje szeroki wachlarz produktów finansowych, takich jak: kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, samochodowe, kredyty dla firm, leasing, faktoring oraz ubezpieczenia. Celem działania firmy jest wsparcie klientów w wyborze poszczególnych produktów finansowych dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Paweł Jachym

Górnośląska Agencja Finansowa

ul. Modrzejowska 32a

41-200 Sosnowiec

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .