Konsultacje dla rodziców i opiekunów ósmoklasistów

Drodzy Rodzice!

Niedługo rozpoczyna się rekrutacja do szkół średnich, zatem będą pojawiać się pytania;

Jak wesprzeć moje dziecko w momencie podejmowania decyzji edukacyjno – zawodowych?

Czy moje dziecko ma szansę poczuć się dobrze w nowej szkole?

Jak będzie wyglądać kształcenie zawodowe na poszczególnych kierunkach w technikum i branżowej szkole I stopnia?

Gdzie moje dziecko będzie odbywać praktykę zawodową?

Jakie dodatkowe możliwości związane z rozwojem edukacyjno – zawodowym szkoła stwarza?

Jak realizują kształcenie w zawodach uczniowie wymagający wsparcia psychologicznego?

Na te i inne pytania Rodziców będziemy odpowiadać w każdy wtorek w godzinach 14:00 – 16:00.

Spotkanie może być w formie stacjonarnej  - ul. Grota Roweckiego 64 w Sosnowcu (Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru oraz Branżowa Szkoła I Stopnia nr 9).

W tym samym czasie można też do nas dzwonić z pytaniami dotyczącymi rekrutacji, informacji
o zawodach w których uczymy; technik przemysłu mody, technik stylista, technik usług fryzjerskich, technik fotografii i multimediów, krawiec, fryzjer  oraz dotyczących realizacji pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

32 266 06 82 – KIEROWNIK KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO

32 266 06 82 wew. 30 – PEDAGOG