Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży

7 stycznia 2022 roku odbyły się zawody II stopnia w formie zdalnej na platformie G-suite. Zostały poprzedzone spotkaniami online z członkami komisji egzaminacyjnej oraz reprezentującą Politechnikę Łódzką Prof. dr hab. inż. Katarzyną Grabowską, Dziekan Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej. W II etapie zmagań udział wzięło 365 uczniów spośród 420 zakwalifikowanych.
Ostatecznie do zawodów centralnych zakwalifikowało się108 uczniów, w tym 4 uczennice Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru.
Z klasy III Tag Malwina Orzeł, Pola Bocianowska, Gabriela Jałocha, z klasy II Ta Julia Stępnik. Serdecznie gratulujemy i czekamy na jak najlepsze osiągnięcia w kolejnym etapie zmagań.
Olimpiada 2021/2022 - szczegółowe informacje...