Wizyta hotelarzy w Hotelu Szafran

20220922 121812W czwartek 22.09.2022 uczniowie klasy trzeciej naszego CKZiU, kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa wraz z opiekunem, odwiedzili partnerski Hotel Szkoły – Hotel Szafran**** w Czeladzi. Wizyta studyjna miała charakter prezentacyjny.

Młodzież mogła obserwować pracę poszczególnych działów obiektu, zapoznać się ze strukturą organizacyjną i specyfiką funkcjonowania. Uczennice i uczniowie zostali zaproszeni do obejrzenia sal konferencyjnych, pokoi hotelowych oraz mogli zapoznać się z ofertą hotelu zarówno dla gości indywidualnych jak i grupowych. W ramach wizyty uczniowie mieli możliwość zrewidowania wiadomości na temat zachowania się pracowników recepcji w sytuacjach nietypowych, gdy mamy do czynienia z gościem „trudnym” oraz zostali zapoznani z alternatywnymi rozwiązaniami takich sytuacji w sposób satysfakcjonujący obie strony. Wizyta była okazją do poznania kulis pracy osób odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie zarówno części hotelowej jak i gastronomicznej obiektu.

Dziękujemy Pracownikom Hotelu Szafran**** za wspólnie spędzony czas oraz cenne rady!