Uczniowie Technikum nr 7 na Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile

16 listopada br. uczniowie Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu  ul. Grota Roweckiego 64 kształcący się w zawodzie technik przemysłu mody, technik stylista i krawiec wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych uczestniczyli w VIII edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile organizowanych w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Prawie 300 wystawców z 40 krajów prezentowało tam swoje najlepsze produkty i usługi. Celem Targów jest stworzenie przestrzeni do nawiązywanie relacji pomiędzy wystawcami a producentami odzieży z Polski i zagranicy. Podczas targów odbyło się Forum Tekstylne, gdzie prowadzono liczne wykłady, szkolenia i prelekcje.Udział w Targach to świetna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami obowiązującymi w branży modowej.