Akcja charytatywna "Wspólnie dla Kuby"

received 85998593902725623. września w naszym mieście odbył się festyn charytatywny "Wspólnie dla Kuby". Kuba to uczeń kl. pierwszej "Gastronomika". Wśród licznych atrakcji przygotowanych, by wesprzeć szkolnego kolegę i jego rodzinę, można wymienić:  koncert instrumentów smyczkowych, pokaz karate, występ DJ'a oraz występ zespołu "418" z Zabrza.

Uczestnicy pikniku charytatywnego mieli możliwość wzięcia udziału w licytacji, m.in: ręcznie robionych maskotek, bukietów kwiatów, słoików wykonanych metodą decoupage,  książek czy gitary akustycznej. Serwowane były dania z grilla, pizzerinki, zalewajka, ciasto - wszystko  przygotowane przez uczniów i nauczycieli  naszej szkoły. Dziękujemy za uczestnictwo,  wsparcie i dobre serce...