Ślubowanie uczniów klas I w Gastronomiku

20231006 090019W piątek 06.10.2023 odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 4 Gastronomicznej. Uczniowie uczestniczyli w akademii, podczas której ślubowali, że godnie będą reprezentowali szkołę i przestrzegali obowiązujących norm i zasad. Po uroczystym ślubowaniu, uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami spotkali się na boisku szkolnym przy ul. Grota Roweckiego 64 i 66.

Uczniowie klas drugich wraz z samorządem uczniowskim przygotowali dla swoich młodszych kolegów i koleżanek gry i zabawy sportowo – integracyjne. Pierwszoklasiści brali udział w konkurencjach „na wesoło” i wspólnie dobrze się bawili. Dzień zakończono wspólnym grillowaniem. Dziękujemy naszym partnerom szkoły: Zakłady Mięsne Duda, Piekarnia – Cukiernia Maciuś za okazaną pomoc w organizacji tego wspaniałego dnia.