Technikum nr 7 zajęło III miejsce w Turnieju Szkół o Puchar Śląska ,,Master School"

25 listopada 2023 r. uczennice Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru w CKZiU w Sosnowcu, ul. Grota Roweckiego 64: Oliwia Kozera ,Lura Kuzniak, Waleria Kapinus , Oliwia Dawidowska, Weronika Pawłowska ,Tamara Szabra przygotowane przez nauczycieli zawodu: Panią Katarzynę Janoska,  Panią Renatę Jadowską oraz Panią Bogusławę Jaworek zajęły III miejsce w Turnieju Szkół o Puchar Śląska  ,,Master School" podczas  "Hair&beauty Festiwal" w Katowicach. Zawodniczki musiały wykazać się swoimi umiejętnościami w dwóch kategoriach tematycznych: ,,Fale" oraz  ,,Crazy wedding". Poziom konkursu był wysoki, a konkurencja spora-tym bardziej gratulujemy podium  i życzymy dalszych sukcesów!