IV Regionalny Konkurs Fryzur i Makijażu

15.05.2017 r.

Organizatorem konkursu jest Centrum Kształcenia Zawodowego

i Ustawicznego w Sosnowcu ul. G. Roweckiego 64

Konkurs przeznaczony jest dla gimnazjalistów województwa  śląskiego w zespołach
2-osobowych (wykonujących makijaż i fryzurę); uczestnicy przybywają na konkurs wraz
ze swoją modelką, opiekunem/nauczycielem oraz z własnymi kosmetykami, przyborami
i akcesoriami niezbędnymi do wykonania fryzury i makijażu.

Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie zdolnych uczniów w dziedzinie makijażu
i fryzur oraz kreowanie przyszłych stylistów fryzur, fryzjerów i wizażystów. Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów, którzy interesują się modą , stylizacją, fryzjerstwem
i makijażem. Eliminacje do konkursu przeprowadzają we własnym zakresie zgłaszające swój udział szkoły gimnazjalne.

Konkurs odbędzie się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przy ul. Warneńczyka 9.

SPONSORZY :
CKZiU,  WATS, Akademia Fryzjerska Berendowicz & Kublin

10.00 – 10.30
Rejestracja uczestników Konkursu przy wejściu. Uczestnicy konkursu przygotowują modelkę w wyznaczonej garderobie/ szatni ; jest to czas na przebranie modelki w strój w którym będzie prezentowała makijaż.
11.00 – 12.30
Konkurs - makijaż i fryzura wykonywane na specjalnie przygotowanej sali, pod okiem jury i publiczności.
Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz dyplomów.

IV Regionalnego Konkursu Fryzur i Makijażu „Wiosenny zawrót głowy”

WSKAZÓWKI OGÓLNE:

• Temat fryzury i makijażu: „Wiosenny zawrót głowy” czyli wiosenna fryzura; może być klasyczna lub fantazyjna; do włosów można wplatać kwiaty, rośliny inne ozdoby związane i kojarzące się z wiosną; natomiast makijaż powinien być w tonacji kolorystycznej wiosennej, dopasowany do fryzury; może być makijażem klasycznym lub fantazyjnym.
  • Czas na wykonanie fryzury i makijażu na scenie: 90 min;
  • Modelka, model własna/y.

NAGRODY :

I miejsce : puchar, dyplom, nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów oraz sesja zdjęciowa.
II miejsce: dyplom, nagrody ufundowane przez sponsorów, sesja zdjęciowa.
III miejsce: dyplom nagrody ufundowane przez sponsorów, sesja zdjęciowa.

Laureaci zaprezentują swoje zwycięskie fryzury i makijaże w formie fotografii

w Galerii „Ładniej” w Sosnowcu.

Wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymają Dyplomy Uczestnictwa.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA ZESPOŁU DO UDZIAŁU W KONKURSIE word

Udział w Konkursie prosimy zgłaszać do dn. 12.05.2017 r.

Zgłoszenia:

Anna Bogdziewicz – Kierownik szkolenia praktycznego