LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW DO KONKURSU 2024

8.  ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2IM.KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W KRAKOWIE

- ANNA KARAŚ

KATARZYNA MAJ

9.  ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W CZESTOCHOWIE

- EMILIA GÓRNIAK

- OLIWIA CHODKOWSKA

SŁAWA PLUTA

10.  BRANŻOWA SZKOŁA 1 STOPNIA W SIEMIANOWICACH SLASKICH

-OLIWIA COLIK

PATRYK KIELAN

11.  CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W BĘDZINIE

- AGATA GLINKA

-KAMILA PORDĄB

ANNA WRÓBEL

12.  ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIELSKU BIAŁEJ IM GEN. STANISŁAWA SOSABOWSKIEGO

-JUSTYNA BOGACZ

-JULIA URBAN

MAŁGORZATA WALCZAK PASTUSZKA

13. ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM J. PADEREWSKIEGO W CIĄŻKOWICACH

-ANNA GRZYB

-MARTA  RYZNER