Warunki naboru

Osoba, która chce uczestniczyć  w  Kursie  powinna mieć:

1. Ukończone 18 lat (osoba dorosła).
  2. Ukończone gimnazjum lub 8-letnią szkołę podstawową.

Wymagane dokumenty:

• Formularz zgłoszeniowy  -  do pobrania
  • Zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki na kursie  od lekarza Medycyny Pracy (skierowanie na badanie należy odebrać w sekretariacie szkoły).
  • Świadectwo ukończenia szkoły (kserokopia)
  • Dowód osobisty (do wglądu).

UWAGA!!! Istnieje możliwość zwolnienia z obowiązkowej praktycznej nauki zawodu.
W celu zwolnienia z obowiązku odbycia praktycznej nauki zawodu, należy dołączyć:

• zaświadczenie wydane przez pracodawcę, potwierdzające pracę w zawodzie, w którym słuchacz się kształci (lub w pokrewnym),
  • lub świadectwo egzaminu na tytuł robotnika wykwalifikowanego (czeladnika) lub tytuł mistrza w zawodzie, w którym się kształci.

NABÓR TRWA CAŁY ROK !!!

Decyduje kolejność zgłoszeń !!!

Nie czekaj, bądź pierwszy - zadecyduj o swojej przyszłości już dziś !!!

Więcej informacji możesz uzyskać w sekretariacie CKZiU:
Sosnowiec, ul. Gen. Grota Roweckiego 64
telefon: +48 32 266 06 82; +48 32 291 20 94