„OD STAŻYSTY DO EUROPEJSKIEGO SPECJALISTY” STAŻE ZAGRANICZNE DLA UCZNIÓW W RAMACH PROJEKTU POWER

unia„OD STAŻYSTY DO EUROPEJSKIEGO SPECJALISTY”
Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020
współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego 2017-1-PL01-KA102-036799

W roku szkolnym 2017/2018 oraz 2018/2019 uczniowie CKZiU po raz kolejny będą odbywać staże zagraniczne w ramach projektu POWER. Projekt jest kierowany do uczniów klas trzecich kierunków:

• technik ekonomista
  • technik organizacji reklamy
  • technik żywienia i usług gastronomicznych
  • technik hotelarstwa
  • kelner
  • technik obsługi turystycznej
  • technik przemysłu mody
  • fototechnik
  • technik usług fryzjerskich
    oraz nauczycieli uczących przedmiotów zawodowych branży gastronomicznej. Czterotygodniowe praktyki w Hiszpanii w miastach Barcelona, Walencja i Malaga odbędzie 58 uczniów, a na staż tygodniowy wyjedzie 4 pedagogów. Wartość całego projektu to 149 372 euro. Już 25 października 2017 roku rozpoczyna się proces rekrutacji uczestników do projektu. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Rekrutacja. Koordynatorem projektu jest Alicja Fronio, a w poszczególnych szkołach osobami koordynującymi są:
    Technikum nr 1 - Anna Kowalska
    Technikum nr 3 - Jolanta Jurkowska