TURYSTYKA GÓRĄ

20180521 133635Karolina Łada, uczennica klasy I GTŻ Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego, zajęła II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie  „Co kraj to obyczaj. Ruszaj z nami do Hiszpanii” organizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej. Konkurs miał na celu zainteresować  uczniów kulturą, geografią i zabytkami Hiszpanii oraz poszerzyć wiedzę na temat tego kraju.

Adresowany był  do młodzieży  szkół ponadgimnazjalnych. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie prezentacji multimedialnej prezentującej walory turystyczne i zabytki wybranego miasta w Hiszpanii. W konkursie brało udział 3 uczniów z Naszej Szkoły - Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego:  Kacper Radwan, Weronika Borowiecka oraz Karolina Łada z klasy I GTŻ. Nagrodzona praca Karoliny prezentowała hiszpańskie miasto Sewilla. Uczennica przygotowała prezentację pod opieką Pani Agnieszki Dziedzic. Gratulacje!!!