WAKACYJNY KONKURS FOTOGRAFICZNY „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE APARATU”

konkurs fotoSpójrzmy na świat przez pryzmat fotografii a zauważymy, że matematyka, czy chcemy czy nie, nas otacza. Wystarczy się przyjrzeć aby to zobaczyć. Chcemy zaproponować miłośnikom matematyki i fotografii udział w konkursie polegającym na złapaniu matematyki w kadrze aparatu. Celem konkursu jest zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki. Wykonane zdjęcie powinno być artystycznym wyrażeniem pojęcia matematycznego, prawidłowości matematycznej lub metaforą matematyczną bądź żartem matematycznym. Kwestia wyobraźni i spostrzegawczości w widzeniu otaczającego świata.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Wszystkie pytania dotyczące spraw niewyszczególnionych w Regulaminie a związane z organizacją Konkursu prosimy kierować na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .