Uczniowie "Ekonomika" na IV Kongresie Praktyków Biznesu.

42558949 269910290307253 3509300348860760064 n26 września br. uczniowie klas IV Technikum Ekonomicznego mieli okazję wziąć udział w IV Kongresie Praktyków Biznesu organizowanym przez Wyższą Szkołę Humanitas oraz Urząd Miejski i Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu. O tym wszystkim co gwarantuje sukces w biznesie można było usłyszeć w wystąpieniach zaproszonych gości: Maja Sablewska o stylu, Michał Czernecki o motywacji i wystąpieniach publicznych, dr Irena Kamińska-Radomska o zarządzaniu własnym wizerunkiem, dr Krystian Dudek o zarządzaniu kryzysem w firmie, dr Agata Błaszczyk o RODO dla spóźnionych, Marcin Janowski o pozyskiwaniu klientów w sieci, Fryderyk Karzełek o sprzedaży, Olga Borgieł o motywacji, Tomasz Lemański o zarządzaniu czasem. Podczas Kongresu wręczone zostały również nagrody HumanitAS Biznesu – w kategoriach: innowacje, tradycja, społeczna odpowiedzialność biznesu. Wydarzeniem towarzyszącym były Targi Pracy.

 

 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .