XVI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

02102018mckforumsamorzadowe 1 780x4051Uczeń Technikum Nr 1, który jest przedstawicielem Naszej Szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta, miał okazję uczestniczyć w spotkaniu łączącym liderów samorządów, biznesu i finansów zorganizowanym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tematami wiodącymi XVI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów były: Silny samorząd terytorialny budujący niepodległość Rzeczypospolitej oraz Rewolucja technologiczna a zarządzanie miastem przyszłości.

Na wydarzenie przybyło 1300 uczestników, którzy mieli okazję uczestniczyć w 60 debatach, wykładach i prezentacjach. Poprzez udział w wydarzeniu przedstawiciele samorządów mieli możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami.

 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .