ABC KOLORYZACJI MILATON

Szkolenie Fale loki koki
5 października 2018 r uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 kierunku technik usług fryzjerskich uczestniczyli w profesjonalnym szkoleniu prowadzonym przez Pana Bartosza Bronowickiego, dyrektora artystycznego marki Mila. Fryzjerstwo dla Pana Bronowickiego to  przede wszystkim pasja. W swojej pracy opiera się na fundamentach SASSOON, inspiruje się architekturą współczesną.  Dla młodzieży była to niezwykła lekcja,  pozwalająca spojrzeć na fryzjerstwo jak na tworzenie małych dzieł sztuki. Poznając nowatorskie rozwiązania, uczniowie wzbogacili swoją wiedzę i umiejętności. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej i miłej  atmosferze.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .