Mistrzostwa Sosnowca klas I w lekkoatletyce.

IMG 20181004 123205W pierwszym tygodniu października na stadionie lekkoatletycznym Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Sosnowcu odbyły się Mistrzostwa Sosnowca szkół ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce klas I. Szkolne reprezentacje dziewcząt i chłopców stawiły się w pełnej dyspozycji. Po zaciętej rywalizacji, w ostatecznym podsumowaniu zawodów, zarówno dziewczęta jaki i chłopcy zostali sklasyfikowani na wysokim 4. miejscu na niespełna 10. startujących szkół.

Mimo iż w klasyfikacji generalnej nie udało się stanąć na podium, w konkurencjach indywidualnych pokazaliśmy klasę: Daniel Mrozik zajął 3. miejsce, a Błażej Klachacz 1. miejsce w pchnięciu kulą. Słowa uznania należą się Natalii Sobczyk, która zajęła 3. miejsce po bardzo ciężkim biegu na 300 metrów. Naszym zawodnikom i zawodniczkom  gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w wiosennej odsłonie  lekkoatletycznej rywalizacji.

 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .