Dzień Edukacji Narodowej

44032534 1743375802458697 5407413406766465024 nJak co roku Dzień Edukacji Narodowej stał się okazją do złożenia życzeń nauczycielom, ale także uczniom, bez których przecież nie byłoby szkoły. 13 października odbyła się w Technikum nr 1 Ekonomicznym akademia, przygotowana przez Samorząd Uczniowski oraz klasę 3a wraz z wychowawcą.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, w imieniu wszystkich uczniów, skierowali do nauczycieli wiele ciepłych słów, wśród których nie zabrakło wdzięczności i uznania dla ich codziennej pracy oraz wdzięczności za cierpliwość, wyrozumiałość i poczucie humoru. Młodzi adepci nauki zwrócili uwagę, że we współczesnym, zabieganym świecie szukają nauczyciela, który wskaże drogę, pomoże rozwiązać problem, wysłucha, pocieszy i zawsze znajdzie czas dla ucznia.

Pani Wicedyrektor Maria Koźmin złożyła życzenia całej społeczności szkolnej i podziękowała uczniom za słodki poczęstunek przygotowany dla nauczycieli.
Zwieńczeniem uroczystości był program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 3a pod kierunkiem wychowawczyni pani Bożeny Skiby.