IMG 0892W dniu 05.09.2017 r na pogońskim skwerze im. Danuty Siedzikówny, odbyły się uroczyste „Obchody 89 urodzin Danuty Siedzikówny ps. „INKA”. W uroczystościach  udział wzięli m.in. młodzież, dzieci, poczty sztandarowe oraz  kombatanci.

"Wyprawka szkolna" - uwaga termin składania wniosków do 8 września!!!   Informacja w załączniku poniżej.

WYPRAWKA SZKOLNApdf

 Stypendium szkolne o charakterze socjalnym. Informacja w załączniku poniżej.

ZASIŁEK SZKOLNYpdf

1Koniec wakacyjnej laby - przed nami nowy rok szkolny 2017/2018.
4 września w sali gimnastycznej Technikum nr 1 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, przygotowane przez uczniów klasy IV B pod kierunkiem wychowawczyni p. Soni David.
Po uroczystym wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu przewodniczący szkoły powitał zgromadzoną na sali społeczność szkolną. W swoim wystąpieniu uczniowie odnieśli się do  wydarzeń historycznych sprzed 78 lat, kiedy 1 września 1939r. do Polski wkroczyła armia niemiecka bez wypowiedzenia wojny. Pamięć o tamtych tragicznych chwilach powinna uświadamiać nam, że należymy do szczęśliwego pokolenia, które ma możliwość żyć, uczyć się i pracować w wolnym kraju.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Technikum Nr 1 Ekonomicznego
odbędzie się dnia 4 września o godz. 900.

Konferencja nauczycieli Technikum nr 1 Ekonomicznego 31 sierpnia br. (czwartek) o godz. 1100 w sali nr 113.
Konferencja nauczycieli CKZiU 31 sierpnia br. (czwartek) o godzinie 1300 w budynku Technikum nr 1, ulica Grota-Roweckiego 66.

11 września 2017 roku na cmentarzu przy ul. Smutnej odbyły się  uroczystości upamiętniające 78. rocznicę wybuchu II wojny światowej.
W uroczystościach udział wzięli m.in. przedstawiciele władz samorządowych, radni, parlamentarzyści, kombatanci, a także dzieci i młodzież sosnowieckich szkół. Również uczniowie CKZiU wzięli udział  w tych uroczystościach, składając kwiaty na grobach poległych w walce o wolność...

Pogodnych, słonecznych, beztroskich i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji,

udanego wypoczynku, pogody ducha, uśmiechu

i… do zobaczenia we wrześniu.
1 sole

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .