02WERNISAŻ W GALERII „ŁADNIEJ”

23 lutego 2017 o godz. 1200 odbyło się w Galerii „Ładniej” otwarcie wystawy poświęconej historii gazetki szkolnej „Śmiało”, która jest wydawana nieprzerwanie od 25 lat w Technikum nr 1 Ekonomicznym wchodzącym w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, ul. Grota-Roweckiego 64.0 Wystawa składa się z wizualizacji pierwszych stron gazetek, które stanowiły kamienie milowe w rozwoju tego szkolnego medium.
Młodzież, która uczestniczyła w wernisażu miała okazję obejrzeć i przeczytać archiwalne numery „Śmiało”. Otwarcie wystawy uświetnili swoją obecnością: radny miasta Sosnowca pan Jan Bosak oraz dyrekcja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu. Wystawa potrwa do 9 marca br.

W TECHNIKUM NR 1 EKONOMICZNYM,

CZYLI 25 LAT SZKOLNEJ GAZETKI "ŚMIAŁO"
I 55 LAT SPÓLDZIELNI UCZNIOWSKIEJ "EKONOMISTA"

0Rok 2017 zapisze się w historii naszego "Ekonomika" między innymi za sprawą ważnych jubileuszy. Świętujemy obchody 25 lat istnienia 01szkolnej gazetki "Śmiało" oraz 55 lat działalności Spółdzielni Uczniowskiej "Ekonomista".
Z tej podwójnej okazji 22 lutego w Technikum nr 1 Ekonomicznym odbyła się konferencja "Media w szkole i dla szkoły". Stała się ona okazją do przybliżenia historii

olimpiada

W marcu 2017 roku w siedzibie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach odbyły się zawody okręgowe Olimpiady Przedsiębiorczości. Jest to już XII edycja jednej z największych olimpiad przedmiotowych.
Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi: „Przywództwo w biznesie”. Organizatorem olimpiady jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .