DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

45 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Początkowo obchodzony był tylko w Europie, ale już od lat przekroczył jej granice, angażując państwa z całego świata.

BEZPIECZNE FERIE

FERIESzanowni Państwo, w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi prosimy Państwa o zapoznanie się z listem Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji. Dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych dopalaczami.
Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku

https://wypoczynek.men.gov.pl/strona/Rodzice

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży!

27. FIANAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY SWIATECZNEJ POMOCY

20190113 132954W niedzielę 13.01.2018 r. uczniowie i nauczyciele Gastronomika włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. W Hali Widowiskowo – Sportowej w Zagórzu zorganizowaliśmy stoisko dla dzieci z warsztatami dekorowania ciasteczek. Było smacznie i kolorowo.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DOMU OPIEKI SPOŁECZNEJ

IMG 1670Styczeń jest miesiącem, w którym obchodzimy szczególne święto - Dzień Babci Dziadka.W naszym kraju święto ma około 30- letnią tradycję. W każdym państwie Europy i świata obchodzone jest innego dnia, ale wszędzie równie uroczyście.

II MIEJSCE NASZEJ UCZENNICY W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

pobrane

14 grudnia 2018 r. w siedzibie PCK w Sosnowcu odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Z wielką dumą informujemy, że Aleksandra Kupiec z klasy II GŻ , uczennica Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskiego w Sosnowcu,  zdobyła II miejsce, uzyskując tym samym tytuł laureatki. Gratulujemy sukcesu.

XXIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NA NAJLEPSZEGO UCZNIA W ZAWODZIE CUKIERNIK

Weronika Molenda laureatką  etapu wojewódzkiego  XXIV Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik.

zdj3W dniach 15 – 16 stycznia 2019r. uczennica naszej szkoły Weronika Molenda z klasy III GKC  brała udział w etapie wojewódzkim XXIV Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik w Lublińcu i zajęła III miejsce.

SARA TOMASZEWSKA NAGRODZONA STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

12 grudnia 2018r. w auli Liceum ogólnokształcącego im. Emilii Plater w Sosnowcu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów, na której wyróżnieni zostali najzdolniejsi uczniowie naszego regionu.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .