DYKTANDO KULINARNE 2018

12 grudnia w Technikum  nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskim odbyła się kolejna edycja Dyktanda Kulinarnego. W tym roku motywem przewodnim dyktanda, którego tytuł brzmiał „Konkurs na menu”,  były smaki kuchni dwudziestolecia międzywojennego.

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - ETAP SZKOLNY

10 grudnia w Technikum nr 3 uczniowie z klas: III GOA, III GKŻ, II GTŻ i II GŻ wzięli udział w szkolnym etapie XXVII Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK przygotowanym przez panie: Żanetę Burczak i Marzenę Zyburę - Oliwę.

SPRZEDAŻ KARTEK ŚWIĄTECZNYCH NA CELE DOBROCZYNNE

TELEFON ZANETA 006W dniach 4 i 5 grudnia w Technikum nr 3 odbyła się sprzedaż kartek świątecznych. Nasi wolontariusze przekonywali, że moc tych kartek jest podwójna, gdyż nie tylko sprawimy radość adresatowi, ale jednocześnie pomożemy potrzebującym.

VI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CKZiU

11 grudnia 2018r. na hali sportowej przy ul.  Żeromskiego w Sosnowcu odbył się VI TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA CKZiU  w piłce halowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyło w nim 9 sosnowieckich szkół

HIV I AIDS

20181207 1104253 grudnia 2018r., w ramach profilaktyki HIV/AIDS, młodzież działająca na rzecz  Szkoły Promującej Zdrowie rozdawała ulotki edukacyjne „To warto wiedzieć HIV I AIDS”.

KONKURS O KULTURZE WIELKIEJ BRYTANII

Wielka Brytania4 grudnia w Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskim odbył się konkurs o Kulturze Wielkiej Brytanii. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko znajomością z zakresu kultury , ale także podstawowych informacji geograficznych czy turystycznych .

LEKCJA TURYSTYKI

2W ramach współpracy z pracodawcami w dniu 3 grudnia grupa uczniów uczących się na kierunku technik obsługi turystycznej uczestniczyła w warsztatach z przedstawicielem biura podróży Abraksas.